Mantarhane Otomasyon Sistemi nedir?

Mantarhaneler için özel olarak tasarladığımız otomasyon sistemimiz mantar odasındaki karbondioksit(CO2), nem, kompost iç ısısı ve Isı değerlerini ölçmektedir. İsterseniz bizim atadığımız isterseniz de sizin belirleyeceğiniz değerlerle odayı sabit değerde tutmaktadır.

Sensörler: Öncelikle sensör hassasiyeti ve dayanıklılığı en önemli kriterlerin başında gelmektedir, unutmayınız ki ölçümlerle otomasyon sistemini harekete geçiren bir diğer değişle odalarımızdaki gözümüz işte bu sensörlerdir ürünlerimiz tamamen türkiyede üretilmektedir.

Ekran(HMI): 3 odalı sistemlerimize kadar 7″ dokunmatik ekran kullanmaktayız, 4 ve üzeri odalarda 10″ ekran kullanmaktayız.

Dokunmatik hassasiyeti en uygun cihazları kullanıyor ve ekranın mutlaka su geçirmeyecek şekilde panoya monte ediyoruz.

Yazılım: Hmi ve PLC yazılımlarımızı konusunda uzman ekibimiz tarafından hazırlıyoruz ve bünyemizdeki ekibimizle 7/24 danışmanlık veriyoruz. Hem uzman yazılım ekibimiz hemde mantar üretimi konusundaki yüksek tecrübemizle akıllı otomasyon sistemleri hazırlıyoruz.

Hangi tip mantar yetiştirebilirim: Otomasyon sistemimiz esnek yapısı sayesinde istiridye mantarı, beyaz şapkalı (kültür) mantar, shiitake mantarı, eringi mantarı, maitake mantarı, kestane mantarı gibi türlerde rahatlıkla kullanılabilir.

Yazar: admin

Mantarhane Otomasyon Sistemi nedir?” için 2 yorum

    1. Mustafa Bey Merhaba bu pano işinizi fazlasıyla görecektir, farklı çözümlerimizde var dilerseniz bizi 0553 963 81 87 nolu telefondan arayabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir